Reply on: IGIs #175009:
Jasné, že bude. Myslíš, že to niekoho trápi? ? Keď tak lovím v pamäti, nespomínam si, žeby sa vyššie stĺpy v poslednom čase niekde osadzovali.
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
SORBN12
Dnes mi dorazila Skoda 706 RTO a som strasne z nej happy je to pekny model. Nedavno ste tu spominali ze budu dalej posielat, ale tam je kupon ktory im odsuhlasite ze Vam to budu zasielat. Inac dalsie autobusy v tej sade su:
IFA H6B
Steyr 380 Q
Star N52
Ikarus 66
Fleioscher S5-1977