Reply on: Solider #175010:
Opäť bolo použité staré známe "lebosatotaknidynerobilo".. ? Už sa teším ak pôdiem tadiaľ večer a vedľa mňa pôjde kamión a na ceste bude nejaký výmoľ
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
Ámos
V kazdom pripade ja chodim dnes 1,4km (Sturova - Radlinskeho) pesi a mozem vrelo odporucat.