http://praha.idnes.cz/dopravni-podnik-v-praze-neplati-za-nove-vozy-hrozi-mu-vysoka-pokuta-1ge-/praha-zpravy.aspx?c=A111019_162656_praha-zpravy_ab
tak ne len DPB neplati za dodane vozy ?
tak ne len DPB neplati za dodane vozy ?
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
Solider