Reply on: Mike #174998:
no ano, len on sa stazoval, ze nemieni platit 0,7 € ked ide len dve zastavky. Ak by takyto argument pouzil na 14 minutovu trasu, tak je ten argument dost mimo. Asi sme sa nepochopili. ☺ V kazdom pripade ja chodim dnes 1,4km (Sturova - Radlinskeho) pesi a mozem vrelo odporucat.
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80651&idt=u&idg=5796&gi=40&gn=20&gs=c&gsd=
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80652&idt=u&idg=5796&gi=40&gn=20&gs=c&gsd=