Reakcia na: Vladimír #174775:
No ja neviem aku mas skusenost ty, ale moja je ze az na nejake specificke prevadzkove doby by na 210 na stanicu stacila mala SORka a v 50% pripadoch by este vsetci sedeli. Nie som proti takemuto spojeniu, ale v sucasnej situacii mi to pride trochu nezmysel.
810zssk
Inak pokial ide o studentov, z tohto pohladu by bolo mozno zaujimavejsie predlzenie 206, ale na Kramaroch by asi chybala.