Reakcia na: S499.1023 #173534:
To ma samozrejme napadlo, lenze podla mna to z tohto nezistis, lebo kto ju chce pouzit na prestup na elektricku si prestupi na Lafranconi.

Ale vyzera to ako uplne normalny BUS pruh (aj ked neviem ci v normalnom bus pruhu mozu jazdit cyklisti).
david1
Co ma prekvapila je uspora na L11 pri zmene vypravy z T6 na K2 cez vikend uspora az 44,7 tis.km a vyse 46 tis.€.
Takze kazdy voz T6 sa rata zvlast a nie ako suprava?