Reakcia na: 810zssk #172673:
Ked dopravna policia nestiha - mimochodom - bolo ich tam dost na ten dav zvedavy na turecke hviezdy? Nabuduce sa budu musiet autobusy naucit lietat...
)
ale podstata zostáva zachovaná - toľko autobusov, aby tadiaľto mohli premávať, DPB nemá.
Ike
k druhej ceste:
na tej ceste som sa učil jazdiť ešte pred chodením do autoškoly z dôvodu, že bola totálne hrbolatá, kamenistá a človek tam musí stále meniť rýchlostné stupne ? to na margo kĺbaku
z tej cesty od poľného mlyna sa tam dá/dalo dostať po asfaltke (ale dosť úzkej) k južnejšiemu nadjazdu nad D2 (tam je taká trianglová križovatka) a odtiaľ do Markízy. Od Jonáša je to však pieskovo-bahnová cesta, kde je sem tam hodený panel.