Reakcia na: 810zssk #172616:
Tak ako som si čítal iný projekt, tam sa ráta so zachovaním trate na Záhorackej ulici. Uvidíme.
Do buducnosti sa samozrejme rata s predlzenim a to potom bude ine zemetrasenie co sa linkoveho vedenia tyka.
david1
Už s tou kratkou dobou premavky na L17 to tam bolo neunosne pri 12 min.int.
Este raz Racianska ul.nema ZIADNU alternativu na cestovanie smer centrum. Prehodte si konecne na L12 a L9/4/ s tym ze by koncila L12 v Karlovke a spravte z L12 spickovu linku cez prac.dni a mate usetrene. Teraz do mna ....