Reakcia na: Solider #172568:
Tusim je aj otocka cez vozovnu mozna, Hrobustov ma 2 brany vedla seba , no ci to dovolia. Vosiel by tbus vedlajsou, vysiel by hlavnou von. ?
Zopakujem svoju myslienku 41 na Krcmeryho pricom pri voz. Hrobonova by bol GARANTOVANY prestup na hrane na trolejbus (ten by trebars mohol ist aj z Valasskej).
AAA
Podľa mňa sa tam v súčasnej situácií žiadna linka neoplatí. Keď by už nejaká musela byť, tak naozaj presmerovať 210. A na 144 by sa mohli nasadiť 25Tr.