Reply on: Petto #172569:
obratisko Lovinského je pre tento účel nepoužiteľné?
Zopakujem svoju myslienku 41 na Krcmeryho pricom pri voz. Hrobonova by bol GARANTOVANY prestup na hrane na trolejbus (ten by trebars mohol ist aj z Valasskej).
AAA
Podľa mňa sa tam v súčasnej situácií žiadna linka neoplatí. Keď by už nejaká musela byť, tak naozaj presmerovať 210. A na 144 by sa mohli nasadiť 25Tr.