Reakcia na: no.ev.di. #171481:
V Ba je naj problémom dlhoročná zlá koncepcia MHD teda zlá koncepcia dopravného podniku... Proste MHD je poslanecká, kto si ako pískne tak tak musí podnik skákať... A hlavne linky sa prehadzujú ako horúci zemiak a vozy s nimi... Proste podnik žije stále socializmom... Začína sa to hýbať, ale nestačí ťo... Treba vykoreniť ten socializmus a konenčne dlhodobú stratégiu "koncepciu" udať...Problémom je, že sa tu nakúpilo prehnane veľa nepotrebných 9,5 a 10,5m SORiek... Nevravím, že sa nezídu, ale nie v takom množstve... Teraz sa ukazuje, že je strašný nedostatok 12m vozov a hlavne 15m vozov...
Joyki
Ja som bol dnes v Zoo, prekvapilo ma, ako plný bol dopoludnajší osobák (!) do Bratislavy (prích. 11:30) a ako veľa ludí chodí vlakom dopoludnia kadejaké veci vybaviť alebo za zábavou (napr. v Zoo velmi vela krát som počul). Naspäť obrovské masy ludí na stanicu v každej druhej minúte...L93 už na Zochovej až až, potom mi napadlo, však je piatok. ☺