... ešte dodám, že na žiadnej radiále nie je problém naplniť električku ako tak počas sedla, okrem Vajnorskej. Tam je to fakt žalostné sledovať ako sa prímestské busy serú do mesta až neviem kam, namiesto toho aby kraj dal vybudovať konečne prvý terminál P+R a konečnú prímestských liniek s prestupom na električky na Zlatých pieskoch a zaplnili sa električky. Vtedy by mohol byť aj 4min interval s duplákmi na Zlatých pieskoch, ale sa mi vidí, že aj keď tam bude interval 8//15 s jednou linkou, tak to bude bieda, lebo od Zátišia až po Zlaté piesky, ako keby zmizol život ?
Joyki
Ja som bol dnes v Zoo, prekvapilo ma, ako plný bol dopoludnajší osobák (!) do Bratislavy (prích. 11:30) a ako veľa ludí chodí vlakom dopoludnia kadejaké veci vybaviť alebo za zábavou (napr. v Zoo velmi vela krát som počul). Naspäť obrovské masy ludí na stanicu v každej druhej minúte...L93 už na Zochovej až až, potom mi napadlo, však je piatok. ☺