Reakcia na: Petto #171018:
Ak si dobre pamätám na budúci rok je v pláne pridelenie tušímže 60 000,- €? (asi na dokumentáciu?) pre zriadenie vozovne Dúbravčie s poznámkou, že eventuálne pripadá možnosť vozovne v Devínskej Novej Vsi (asi niekde pri VW?). S tým, že táto suma sa ma každým rokom navyšovať a na rok 2013 plánovali tušímže už niekoľko stotisíc €. Avšak nakoľko BA nemá peniaze a musí všade šetriť pochybujem, že sa to tak naplní. Tu je vidieť aspoň ako hospodárilo minulé vedenie... Síce nemusím príliš starostku KV, ale treba uznať, že KV momentálne hospodári pomerne dobre a v rezervnom fonde ma vyše 1 000 000,- € čo nie je na mestskú časť zlé a nikde nešetrí a neustále sa tu niečo robí (čo sa o prvom volebnom období nedalo príliš povedať)...
no.ev.di.
Školu nezrušili to je pravda - a ty mi odpovedz, že akú kompenzáciu dostane škola za to, čo tam nechali peňazí skrz investovanie do opráv jej častí?!
Ďalej mi povedz, že či tam musím mať ja osobne nejaký kus práce aby som sa mohol k tomu vyjadriť? Nestačí, že tam ostane kus práce a času profesorov (ktorí sú stále super ľudia, kdežto ty si absolútny hnoj) a tiež peňazí rodičov, ktorí ochotne škole posielali 2% či aj nejaké tie finančné dary na fungovanie? Potom prečo sa ty vyjadruješ k veciam o ktoré si sa vôbec nezaslúžil?! ? recipročne kámo...