Reakcia na: no.ev.di. #171016:
Preto sa nemoze zlucit 1.DP a 2.DP, lebo by asi viaceri prisli o miesto. Z 2 bossov vozovni by bol len 1 atd. Ale tiez by som si vedel predstavit ich spojenie a urobit 2.DP Dubravcice. Inak vecer o 23:15 ja krasne sledovat vlacik 3 klbakov po Prazskej ist z neviem odkial ( DNV(/Lamac/Dubravka) za sebou - vcera kolona 3 klimatizovanych Sorov- to su jalove km jak ho**do.
MatejBA
Re #171001 no.ev.di.: sa uvedom - ty mi prides ako clovek s rozdvojenou osobnostou. Obcas pises fajn, aj ked ma to sere (niektore navrhy) a obcas si horsi ako tvoj milovany Za/áhradnik ?
Re #171004 Sommelier: dunco - viac vysvetlovania nepotrebujes
Re #171005 no.ev.di.: lenze nie vsetci su uzasny studenti. Zo zakladky sa na lepsie skoly (brali priemer 2 a nizsi) dostalo z 30 ludi 7. Zvysok, keby nebrali nikde, by skoncili ako niektori neprisposobivi spoluobcania ....