Chlapi, jedna otázočka. Dnes som videl medzi zástavkami Švantnerova a Damborského v križovatke kolaj. Čo tam bolo kedysi???
a plné Ikarusy (L28 a L45). To už dnes viac menej nehrozí, nabitý MBCC až po dvere som teda ešte nevidel. Taktiež vtedy bol ďaleko iný pomer MHD:IAD. ?

Solider
Re #170656 mathre: Len tak ďalej, podporuješ rast slovenskej ekonomiky ?
Re #170661 Ike: V tomto absurdistane ma už nič neprekvapí... stačí, keď sa niekto vyjadruje k projektu TEN-T, alebo k dopravnej situácii v Bratislave. Nejaký tajtrlík im voľačo napíše na papier, oni to prezentujú spásu sveta, pritom je to ten najhorší možný variant, pretože je úplne absurdný.