Reakcia na: MatejBA #170674:
hlavne, že pred voľbami ten zasraný Ftáčnik opíjal rožkom ako chce električku pikačus jeden a zrazu ponúka tram-train a neviem ešte aké kraviny a to ešte ani neskončil jeho prvý rok účinkovania, takže má 3 roky čas vymyslieť nejakú ďalšiu perlu, ktorou bude oblbovať a možno si aj padne do náručia so Slávikom a budú zažívať spoločné plané orgazmy nad TEN-T. ? ?

a tie poslať do Petržalky. Koniec koncov, rozdeliť na dve linky s prejazdom môžem už dnes a je to.
no.ev.di.
1. variant s intervalom 7-8//15
a) L11(K2)+12(TT)+13(K2)
kapacita v % (rš/sedlo/pš//s,n) : 88,16/88,16/88,16//69,68
b) L9(Dúbravka - Šafko/N¼Š - Ružinov,TT)+13(K2) : 62,04/62,04/62,04//49,03
c) L9(TT)+13(K2)+17(K2, iba špièka) : 88,16/62,04/88,16//49,03
2. variant s intervalom 8//15
a) nasadzovanie ako v 1a)
kapacita : 82,65/82,65/82,65//69,68
b) linky ako 1b : 58,16/58,16/58,16//49,03
c) linky ako 1c) : 82,65/59,80/82,65//49,03
- doplním ešte to¾ko, že do 10min sedla by som šiel iba vtedy keby Šafko obsluhovali tri linky, èiže buï 10min sedlo a tri linky, alebo 7-8, príp. 8min a dve linky + jedna špièková aby sa to zvládalo.