Reply on: Valec #170672:
ale to sa musí hneď na tej jednej zastávke L14 alebo 11 naplniť až k dverám aby sa na Kamennom už nedalo pristúpiť či čo? Ja som povedal,že znížiť tam kapacitu možno, kľudne, prečo nie. Ale ja tu spravím výpočet 6 variánt kde poukazujem na to, čo si navrhol a ty to ignoruješ. Preto som prišiel aj s návrhom na špičkovú linku cez Šafko, čo ostatne navrhoval aj audit 9/2005 s celotýždennou L9 a 13 + špičková L12 a nie pre srandu.

a tie poslať do Petržalky. Koniec koncov, rozdeliť na dve linky s prejazdom môžem už dnes a je to.
no.ev.di.
1. variant s intervalom 7-8//15
a) L11(K2)+12(TT)+13(K2)
kapacita v % (rš/sedlo/pš//s,n) : 88,16/88,16/88,16//69,68
b) L9(Dúbravka - Šafko/N¼Š - Ružinov,TT)+13(K2) : 62,04/62,04/62,04//49,03
c) L9(TT)+13(K2)+17(K2, iba špièka) : 88,16/62,04/88,16//49,03
2. variant s intervalom 8//15
a) nasadzovanie ako v 1a)
kapacita : 82,65/82,65/82,65//69,68
b) linky ako 1b : 58,16/58,16/58,16//49,03
c) linky ako 1c) : 82,65/59,80/82,65//49,03
- doplním ešte to¾ko, že do 10min sedla by som šiel iba vtedy keby Šafko obsluhovali tri linky, èiže buï 10min sedlo a tri linky, alebo 7-8, príp. 8min a dve linky + jedna špièková aby sa to zvládalo.