Reply on: Petto #170649:
prečo by to Vajanského nezvládalo? Veď sa jedná iba o dve linky s i=8min, čiže 4min. Keď Špitálska zvládala nápor počas výluky na Obchodnej keď tadiaľ premávali linky 5, 9 a 13 k 1, 4, 7, 11 a 14, tak prečo by Vajanského nezvládlo 15 spojov za hodinu? Ak máte na mysli semafor na Šafku, tak to chce iba nastaviť vhodne odchody liniek a pre prípad žeby sa zbehli tak možnosť umožniť prejazd dvom súpravám za sebou na Štúrovu.
3 linky na radialu s 7,5 min.? Asii si sa len sekol. Navrh moze byt, no neviem ako v narvhu ratas s 17kou ci len rano ci aj poobede.
no.ev.di.