Reakcia na: Nika0Nika #170631:
Kontrolovanie fajčiarov na zástavkách nemá v kompetencii Dopravný podnik, ale mestská polícia a štátna polícia, čiže na pokutách Dopravný podnik nezarobí nič. Včera som čítal jeden článok o akcii mestských policajtov a robili to tak, že išli v električke a keď videli niekoho fajčiť na zástavke tak vystúpili a riešili ho, takže sa to rieši, ale celá Bratislava naraz sa neda skontrolovať a fajčiarov tam budeš mať vždy.
no.ev.di.
a potom prečo si písal príspevok o tom, ako to Viedni funguje? : Re #170609 Solider: si si istý, že vo Viedni sú takí striedači ako u nás? Ja čo som videl (striedanie na konečnej), skôr mám dojem že tam funguje systém že vodič napr. vkuse ťahá 4 hodiny s jedným vozidlom (tam ho vystrieda iný) potom má prestávku a potom ďalšie 4 hodiny ťahá s iným.