Uz sa to tu urcite riesilo ale X stran dozadu sa mi nechce scrollovat, koli comu sa teda rozpajaju supravy T3? Malo nahradnych dielov? alebo kratenie vykonov?
...
no veď v buse je označenie pásma, na CP tiež, tak stačí iba na električenku napísať "platí pre 1. a 2. pásmo" a je vybavené... nemusíš meniť nič, len ti v tarife vypadne PCL pre 1. pásmo a PCL pre 2. pásmo a ostane iba 1+2...
810zssk