ou obchodne a ou zeleznicne, ze budu na znamenie je zbytocne, este ani raz sa mi asi nestalo, ze by tam 65 nemusela zastavit vzdy niekto nastupuje a vystupuje aj skoro rano aj vecer. a takisto osloboditelska, ktora je na znamenie sami este nestalo, ze by tam 65 nestala. a vsetky zastavky na znamenie je blbost, lebo su zastavky na ktorych vzdy musi autobus zastavit a tiez by vznikali velke diery v chronometrazi
N/A
Ak sa bude kupovať ďalších 33 kusov 861, bude to isté treba urobiť. V podstate nebude treba potom 811, 750,754,757 a možno ani 812. (Súčasné km prebehy pri týchto radoch sú aj 100 a menej km na deň) ?