Reakcia na: Petto #165917:
Prievidza a Trnava si počkala chvíľu so starými hrčami a dnes dostali 10.5 a 12m CNG Citelisy. Navyše 10.5m CNG Citelis by L99 vyjazdil na jedno tankovanie, čo SOR 10.5 nedokáže. Navyše SOR 10.5 doteraz nebol vyrobený v CNG variante a takisto ani 18m nebol ešte predstavený vo variante na CNG, čo je vec, ktorú majú ostatní výrobcovia už za sebou.
no.ev.di.
Mimochodom, keď som spomenul CNG, tak ma napadlo, že kedy konečne sa vybuduje plnička CNG aj v Petržalskej vozovni? ?