Reakcia na: TeBeCe #149446:
Kĺbový Tedom už dlhšie je skompletizovaný a schopný prevádzky.
všebecné preferencie sú také, že všade automobil (dokonca aj dovoz detí za kamarátmi). Takže, ako vravia ostatní... cestujúcich by nenaindukovalo asi nič... možno teleport...
TeBeCe
http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-auto.nsf/WWWAllPDocsID/IEXP-857AZL?OpenDocument&LANG=CZ&NAV=1&ID=0