Reakcia na: Preßburg.Germane #144515:
Prosímťa, nefantazíruj, nevymýšľaj si a neklam. Tu nediskutuješ s nejakými hlupáčikmi.Ad 1) Rakúski architekti to navrhli za peniaze. Myslieť si môžeš, podložené to ničím nemáš.
Ad 2) Český Těšín nie je Czieszyn.České Velenice nie sú Gmünd, Železná Ruda nie je Bayerisch Eisenstein
Ad 3) A rozhodne mu to neprospelo. Chceš aj v Bratislave postaviť múr?
Ad 4) Nezmyselné pokusy o direktívne riadenie sú vlastné komunistom a nacistom.
A na záver - nauč sa láskavo slovensky a neplytvaj veľkými písmenami.
Preßburg.Germane
Aj tak v ničom nie je pre Slovákov BA dobrá -nech si postavia nové mesto o 5km dalej plné vežiakov neviem akých centier....ale to je tu škoda vysvetlovať.
Už aj tak je to tu beznádejné...človek niečo myslí dobre a je najvačší blbec. Ale hlavne, že, všetci do toho Rakúska chodia za zábavou, prácou a neviem čím...
Najlepšie hranice znovu zadrátovať, Slovensko nech si zvolí si za vodcu Slotu a neh to tu celé zhnije...tou zadubenostou.
A čo sa týka dopravy - Súčasnému DPB a vedeniu mesta nejde o to aby bola MHD kvalitná ale aby kamarátom z finančných skupín dohadzovali kšefty.
Ja som tu nikoho neurážal...a mám dalekoviac než 16....OK už som ticho.
Ospravedlnujem sa adminom, ale nedalo sa inak reagovať.