Reply on: vlado13 #144508:
"asi tak, že sa bude informovať ešte pred vycestovaním do SR" - Ja logicky ked niekam idem tak prvy zdroj kde hladam v roku 2010 nie je info kancelaria, ale web stranka danej firmy (to plati aj pri inych odvetviach ako doprava) a vacsina europskych krajin to zatial dokazala kvalitne poskytnut. Customer service by mal byt sucastou sluzby a pokial ju vyuzivaju aj turisti, mal by byt aspon v anglictine.
Preßburg.Germane
Aj tak v ničom nie je pre Slovákov BA dobrá -nech si postavia nové mesto o 5km dalej plné vežiakov neviem akých centier....ale to je tu škoda vysvetlovať.
Už aj tak je to tu beznádejné...človek niečo myslí dobre a je najvačší blbec. Ale hlavne, že, všetci do toho Rakúska chodia za zábavou, prácou a neviem čím...
Najlepšie hranice znovu zadrátovať, Slovensko nech si zvolí si za vodcu Slotu a neh to tu celé zhnije...tou zadubenostou.
A čo sa týka dopravy - Súčasnému DPB a vedeniu mesta nejde o to aby bola MHD kvalitná ale aby kamarátom z finančných skupín dohadzovali kšefty.
Ja som tu nikoho neurážal...a mám dalekoviac než 16....OK už som ticho.
Ospravedlnujem sa adminom, ale nedalo sa inak reagovať.