Vie mi niekto vysvetlit preco nasi revizori ani v roku 2010 nemaju platobne terminaly? Dnes som bol svedkom delikatneho stretnutia revizora s turistami, ktori sice priznali ze si ani nezamyslali stiknut listok, ale ked na nich vyvalil ze im nevezme kartu tak z ich pohladu bolo mozne vycitat ze pochopili do akej prdele dosli ?
Valec
Tak to sa pekne mýliš. Existovali súčasne 27+28+104, 27+28+67+104, 28+67+83 a potom už prišlo len prečíslovávanie.
A by si sa čudoval, koľko ľudí z Wolkrovej chodí na zastávku Rusovská cesta.
Re #143073 TeBeCe: Si si tým nejaký istý. ? Ale je to menšie zlo ako primátor BA.
Re #143138 Ike: Neboj, ja to tu niekomu zo ŽSR aj zo ZSSK doporučím. ?
Zákazníkovi odpisovať nebudem, nakoľko príspevkov tu už bolo dosť. ?