Reakcia na: Ike #143138:
Tak na toto celé len dve veci: 1) Nikto zo Zločineckej sa tu nemože šúľať od smiechu, keďže aj tie nezmyselné šotonávrhy vznikajú kvoli mizérii, ktorú tu oni predvádzajú.2) Najvačším nepriateľom MODERNEJ a EFEKTÍVNEJ železnice je jej nekritický obdivovateľ a zástanca postoja "ani meter z trate". Podrobne k jednotlivým bodom sa možem vyjadriť niekedy v krčme.
Dano83101
2. Či budú zavádzať klimatizáciu na všetky vozidlá MHD.
3. Či by nemohli chodiť na zástavke Galvaniho a stará ivanská v časoch od 13:30 chodili spoje každých 10 minút. Kôli žiakom aby nemuseli mrznut na zastavke a tlacit sa. ?