Reply on: 810zssk #143166:
tam je to trochu zložitejšie ako že zvýšim cestovné, upravovalo sa len raz a to v r. 2007. Hoci osobne si myslím, že malo zostať na tej úrovni, na ktorej bolo do toho 1. marca 2007. Tradične na lanovke sú najväčšie tržby v jarných mesiacoch (marec - máj) a jesenných (september - október). To, že v lete a v zime je ich menej, je taká bratislavská anomália, ale aj to má svoje dôvody... propagácia prakticky nulová a podobne. Každopádne neviem či toto je vhodná téma na toto fórum, je to na dlhú debatu.
Dano83101
2. Či budú zavádzať klimatizáciu na všetky vozidlá MHD.
3. Či by nemohli chodiť na zástavke Galvaniho a stará ivanská v časoch od 13:30 chodili spoje každých 10 minút. Kôli žiakom aby nemuseli mrznut na zastavke a tlacit sa. ?