Reakcia na: Andrej (Anndy008) #13778:
Som toho isteho názoru. Mohol by niekto kto pracuje v DPB a nahodou cita toto forum tie najlepsie napady vytlacit a nalepovat ich managementu DPB (ak tam nieco take je) na dvere??? Dakujem mozno sa zobudia.


Riko
"Člověk aby jsi udělal obrázek o městu a o fungující dopravě, nepotřebuje studium několika papíry, ale stačí mu pouhé oči a rozum. Znovu říkám, že k tomu abych rozpoznal fungující MHD mi stačí oči. A u vás je doprava špatná je."
tak to sa teda mýliš, že nepotrebuješ si naštudovať fakty a hlavne súvislosti, lebo takých odborníkov na všetko, ktorým stačili "oči a rozum" tu už bolo. Ale z horeuvedeného citátu sú mi jasné dve veci. To že máš oči o tom nepochybujem ale o ostatnom som si už nie na 100% istý.