Reakcia na: S499.1023 #134236:
"Prečo asi bola zrušená bývalá d-14 Hlavné nádražie - žst. Nové mesto?" zrušená bola pre nevyťaženosť myslím. Dobre, teda. Ak teda by som viedol jednu električkovú linku s intervalom 6min cez pracovný deň na východné časti mesta, určite by som ju za 1. videl cez Trnavské mýto a určite nie do Ružinova, lebo odtiaľ potrebujú spojenie na Obchodnú a Špitálsku, čiže dve linky po 8min, teda v preklade 4min. A teraz konečne zverejni aj ty sem nejaký svoj návrh. Skritizoval si mi znovuzrodenú bývalú linku 14 v podobe linky 2 v mojom návrhu a to bolo všetko. Neviem čo chcem vykúzliť na tej našej "sieti" električiek. Čakám aj ja konečne nejaký tvoj návrh a nie kritiku vybraných častí. Sploď teda niečo okrem prázdnych rečí, niečo čo sa vyrovná iným návrhom alebo ich prekoná keď si taký majster. ?
Jazdá doba by bola, odhadujem, že podobná ako k NOU. Teda voz do výpravy by sa pridávať určite nemusel, len tie čo tam sú by asi najazdili viac vzkm než k NOU.
Ike
• ako som očakával - semafor v smere z Patrónky na Kramáre je síce zabandážovaný a vyzerá ako mimo prevádzky, avšak v smere z Brnianskej na Lamač sa stojí aj keď by sa mohlo ísť (inak povedané, stále sa ráta s tým, že niekto bude odbáčať z Patrónky na Kramáre.
• dopravné značenie - asi križovatku pred križovatkou Patrónka je ofúľaná dopravná značka - pozor zmena organizácie dopravy - Limbová neprejazdná (ani si nedali námahu spraviť to fluorescentne). A potom na úrovni semaforu v smere z Mlynskej doliny je značka "prikázaný smer vľavo" - áno, to je všetko...
ŽIADNE FLUORESCENTNÉ ŠÍPKY, vyznačujúce trasu obchádzky - amaterizmus najhrubšieho zrna.
• a ešte jedna rada - naozaj nikoho nenapadlo zjednosmerniť Limbovú v opačnom smere??? ono vozidlá, ktoré chcú ísť zo Záhoria na Kramáre musia ísť až na Hlavnú stanicu. Keby to bolo naopak, tak vozidlá idúce z mesta musia ísť len na Patrónku, čo je podstatne menšia obchádzka