Reakcia na: ivanbuto #117102:
Ešte že Tvoje teórie nepoznajú v Prahe, do ktorej vlievajú tri pruhy, v Budapešti, do ktorej vlievajú štyri, do hocijakého obskúrneho mestečka v Nemecku, mnešierho než Btratislava, v kľude šesť... a NEkolabujú! Už ma prestáva baviť antiIGKextrémizmus.
frenky
Ja som tak interne pre seba skusal robit zadelenie 20+32 s miernymi upravami terajsich sluzieb a vyslo mi to pri zachovani struktury 3 vodici na voz, na 16 vozov. Nebolo by zle. ?