Reakcia na: Martin Fundárek #117243:
Ja som to navrhol v súvislosti so 1xx rádom. Inak oblastné označovanie je blbosť a podakde vyzerá dosť divne. Napr. 99 by mala mať číslo 89, lebo konečné má vo vrchnej časti Petržky (8 - Ovsište) a spodnej (9 - Antolská, Lúky VIII.).Inak akoto, že v priestore Vinohrady neni priestor na zastávku? ŽST Vinohrady pre 59 a 75 neexistuje? Ja som to myslel tak, že ŽST Vinohrady bude končená zastávka a autobus sa pôjde otočiť do areálu vozovne.
ale tak ako v rakusku oddelene jarkom, to by sa mi velmi pacilo

Martin Fundárek
Hmm, diaľkové linky a tranzit nemusia ísť cez Senec vôbec - od Trnavy zbehnú na diaľnicu pred Sencom (v roku tuším 2013 má byť vybudovaný aj zjazd na opačnej strane) a od Galanty môžu ísť po I/62 južne od a napojiť sa na diaľnicu za Sencom.