Reakcia na: geodeath #117148:
Ja mozem hodnotit iba 57. Tu by som obmedzil asi takto nejako:Po-Pi useknut premavku o 18:00, bez pardonu, po 18h tam aj tak vozis len ozranov z Hostinca Depo po zastavku "Pri nadjazde" (zastavka je asi 200m od zastavky elektricky) kde vsetci byvaju na ubytovni. Plus este nejaky spoj vecer pre ludi, co tam pracuju na zmeny v tych firmach.
A cez vikend by uplne stacil napriklad nejaky ziadacik od 9-18h, s tym, ze skoro rano a neskoro vecer by sa tam spravili spoje pre vratnikov a ludi, co robia hentam v tych firmach aj cez vikend.
a za druhé, ten, čo cestuje z letiska, bude určite vďačný za 17xx, keď tá (zatiaľ) na letisko nepôjde
kecho
Re #117029 Mikimaus: mňa by skôr zaujímalo, koľko lístkov sa predalo na slávnej L901 ?
Re #117046 810zssk: 180 a 901? si sa zbláznil? ? veď teraz by tam stačil sprinter alebo aj rikša, nie to ešte zvýšenie z 9,5 na 10,5...
Re #117100 Mike: takže Urbina z 84ky pôjdu na 96ku... inak, veľmi sa teším na tie prekvapené tváre, keď im podvečer od Hypernovy spred nosa zdrhne méďa-béďa skapalšity a ako ďalšie príde chuťovka typu 17xx ?