Reakcia na: Ámos #102609:
Americká klasika se mi taky líbí, ale když já rád to nejnovější (sem na to ujetej). Já bych volil M-B CLS
"Inak ja nemam averziu ku Skodovke"
Tomu rozumím. Rozdíl mezi mužem a klukem je pouze v ceně jeho hraček a chlapi jsou na auta ulítlí. Hlavně, že si splnili sen, i když v tom neodvezou ani pytel cementu. Já jsem zase na okřídlenej šíp ulítlej, protože když jsem byl malej, nic jinýho na našich silnicích (krom žigulíků) ani nejezdilo. Když sem přišly po revoluci Merdedesy 190E, spadla mi brada. Přesto si člověk v dětství vytvoří k něčemu vztah a s tím pak žije i v dospělosti.
Snad to Slovakov nauci ze aj takato moze byt doprava a vo volbach zvolia niekoho komu na nej bude zalezat..
Viedensky nater v BA
810zssk
Bratislava - Pezinok VLAK:
DNES: 24 sk / 18 sk
BND: 36 sk / 27 sk
Bratislava - Stupava BUS:
DNES: 28 sk / 17 sk
BID: 27 sk / 20 sk
Bratislava - Dunajska Luzna BUS:
DNES: 25 sk / 13 sk
BID: 36 sk / 27 sk
Bratislava - Malacky VLAK:
DNES: 48 sk / 42 sk
BID: 54 sk / 45 sk
(Cena pred lomitkom je pri ceste zo zony 100, za lomitkom pri ceste zo zony 101. Pri cene dnes je vzdy pouzita prva zastavka v danej zone (plati len pre Bratislavu).)
Takze s tou BIDkou to vychadza furt drahsie. Aj ked je pravda ze s PCL to vyjde asi trochu lacnejsie, ale... ? ? ?