Reakcia na: bwd #102346:
suhlasim... cez den je to cele (senzory pre auta i tlacitka pre chodcov) zbytocne, a prakticky to funguje ako pevny cyklus... ale zase Siemens si moze testovat svoj software v praci ?
takze presne ako pri tom zaokruhlovani si sa "jemne" sekol ..
kalkulacku urcite mas 
aquila
2 martin: ja som bohuzial nasiel len jeden ako tak kredibilny udaj o hmotnosti ULF, tak som zvedavy odkial si doisel na 12t na "napravu", lebo sa mi to zda byt absolutne absurdne cislo a silne pochybujem ze ULF, ktory ma len kostru z lahcenej ocele a inak "umelohmotny" obal by vazil 72 ton, vsak tolko vazi uz pomaly tazka lokomotiva !!