Reakcia na: kecho #171769:
neviem čo je na BMK zlé DPČ?!Re #171770 Vladimír: Len aby si sa na vtáka nepostavil. Ja nehovorím o prirážke, hovorím iba o tom, že tí čo majú trvalý pobyt v BA a majú vybavenú BMK, nech cestujú s 10% zľavou pri kúpe PCL, na JCL sa to samozrejme nevzťahuje. My v BA platíme dane, prečo by sme mali cestovať za takú istú cenu ako tí čo sem dojdú iba na 5 dní a preťažujú MHD a odvádzajú dane kdesi na východe?!
problém je, že zelení mužíčkovia to vytrvalo ignorujú ? videl si ty parkovanie napr. na Vlasteneckom námestí? Alebo na Radlinského? Či na Vazovovej pár metrov za značkou zákaz zastavenia?