Reakcia na: Brancibetar #258168:
Nebolo to skôr z dôvodu v minulosti elektricky ovládaných výhybiek na miestach väčších križovatiek, kde odbočujúca električka potrebovala nezávislosť pri akcelerácii a brzdení? Najprv si odberom vyriešila výhybku a potom pokojne vošla do križovatky, kde vodič nemusel riešiť, či ide na voľnobeh, alebo akceleruje.
.