Reply on: upravovač fotiek #258122:
Ja som minulý mesiac navštívil Korutánsko. Moju jazdu medzi Villachom a Klagenfurtom odštartovalo cyklické hlásenie o odrieknutom vlaku a ďalších zmeškaných - dôvodom bol "ein defektes Zug auf der Strecke". Kým som pár desiatok minút čakal na ten svoj, niekoľkokrát som si vypočul hlásenie o tom, ako intenzívne pracujú na urýchlenom obnovení riadnej premávky. O to viac ma prekvapilo, že keď som sa z Klagenfurtu asi o päť hodín vracal späť, "defektes Zug" tam bol stále, akurát už vlaky nemeškali, ale bola zavedená NAD. No a aby sa nerozhodil grafikon, vlaky na NAD nečakali, takže po vystúpení z busu sa skrátka čakalo na nasledujúci vlak v 30-minútovom takte.Ale to je len ÖBB. Nič (a asi ani ZSSK!!!) neprekoná moje mimoriadne zážitky s DB. Neviem, či len ja mám takú smolu, ale tam si narýchlo ani nespomínam, či som v uplynulých rokoch absolvoval nejakú cestu podľa plánu. Ale o tom už predsa dávno spievali aj títo klasici: https://www.youtube.com/watch?v=wXjhszy2f9w&list=RDwXjhszy2f9w&start_radio=1