Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Riks #81703:
Sportovo jazdim celu zimu. Nemam s tym problem. Lenze jazdim v lesoch nie po cestach. Neni to az tak romanticke ked pridem do prace zasraty od toho, co cestari zhrnu z cesty na krajnicu.
Reakcia na: Riks #81703:
Dnes opat uz po treti krat mi neprisla 36 z THC. A ako mam chapat to ze ked dnes som 2 x volal zvonilo to a nikto nedvihal? To ako si mozu toto dovolit?
Alco- to si dal optimistické číslo, ja počúvam bežne 20 a viac, nevadí, zavedú predškolský režim. To bolo len zhodnotenie, že v tomto kurze sú aj emhaďáci.

110mat- zvykneš si aj na zimu, po snehu je to tá pravá romantika

Jaroslaw- dobré ránko, už nejakú dobu sa tak deje

Dead- nemá kto robiť a tiež by sme radi mali niekedy voľno

LUKYmhd- zrejme výpadok, viacero ľudí sa nevedelo dovolať
V autoškole DPMK sa doťahujú posledné jazdy, uvítam fotografie 5244 ak ju niekto posledné týždne fotil vonku na cestách. ?
Vie mi niekto povedat prosim preco sa neviem dovolat na dispecing? Ked volam tak mi hlasi ze volane cisko neexistuje. Mam O2 operatora. Dik.
Reakcia na: N/A #81699:
Tiez som zvedavy preco vynechavaju, 2x vynechala 71 cez vidend, dnes vynechali 71 a 72, 2 spoje ZA SEBOU po 17-tej.
Nejak začínajú vynechávať spoje z liniek (L71 z Nar. nám. o 19:14 NEbola vykonaná. Ale hlavne, že obojsmerne L14 vozila VZDUCH. Som zvedavý akú výhovorku si pripravia kompetentný.
Reakcia na: Podhradovčan #81693:
Áno aj ja som ju videl na autoškole 24.7.2017 na Námestí Oslobodniteľov z Irisbus 18M #3315 ?
Reakcia na: Alco #81696:
Nastastie, MHD nepouzivam, od kedy boli predprazninove obmedzenia. A najblizsie ju planujem vyuzit az na jesen, ked sa bude tazko jazdit bajkom. V dnesnom stave "nahodneho prichodu" nema vyznam jazdit MHD. Neusetris nic. Ani len peniaze.
Reakcia na: Riks #81695:
Srandičky, srandičky, ale keď v septembri bude pokračovať "prázdninová" (denne mínus 10 služieb) výprava na dobu neurčitú, tak nás srandičky prejdú. Hlavne že zodpovední sú v poho a poniektorí sa na nás vyškierajú z každého druhého bilboardu...
Reakcia na: Yogi616 #81694:
Priatelia MHD idú zachraňovať výpravu ?
Reakcia na: Podhradovčan #81693:
Ano, prave prebieha kurz.
V autoškole sa maká. Za posledné 4 dni videná mnou #5244 3 dni. Dnes 11:30 a 16:25 na podhradovej ? ?
Reakcia na: magian77 #81690:
Ďakujem. Predpokladám, že v tomto prípade je rozhodujúci článok "6.2.10. Všetky zariadenia a vybavenie zastávok musia byť vzdialené najmenej 3,00 m od osi koľaje. To neplatí pre označník, majáčik a výstražnú dosku."
Reakcia na: Dead #81686:
Vsade su oznamy na zastavkach a este to aj hlasia vo vozidlach. Autobusy nahradnej dopravy stoja na stanovisti liniek 17, 22, 36 /NMM/. Elektricky z NMM premavaju len po Kuzmanyho.
Reakcia na: S499.1023 #81688:
To som si tak nejak odvodil z pozorovania... Skôr by ma zaujímalo, čo konkrétne sa tam o tom píše. Predpokladám, že sa to týka STN 73 6425 Stavby pre dopravu: Autobusové, trolejbusové a električkové zastávky. Nemá k tejto STN niekto prístup?
Reakcia na: myslavcan #81687:
Asi tak polovicu hovorí - či sa osadí bočná stena, je závislé na šírke nástupišťa.
„Na električkových zastávkach sa v zmysle Slovenskej technickej normy (STN) bočné steny prístrešku neosadzujú,“ uviedla hovorkyňa mesta Linda Šnajdárová.

Mám taký pocit, že pani výhovorkyňa nám nehovorí úplnú pravdu... či?

https://kosice.korzar.sme.sk/c/20608313/reklamka-postavi-desiatky-pristreskov-mhd.html
Potreboval som ist z Nam. Maratonu Mieru na zastavku Magistrat KE, siel som na zastavku elektricky NMM, dozvedel som sa ze tam tymto smerom nahrady za 6 a 9 nejdu, tak som siel pesi na dalsiu zastavku a zistil som, ze ziadna X nahrada nejde az na Magistrat, tak som siel spat na zastavku NMM, dvojkou, potom pesi na Krajsky sud a nasledne 71/72 na Magistrat.

Chapem ze je to teraz zlozite, ale nejake oznamy o skratenych trasach by mohli byt na dolezitych zastavkach.

Taktiez tusim X2 presla okolo zastavky elektriciek na NMM a nestala tam, na dalsej uz tusim X busy stoja, raz som tam uz siel a preto som predpokladal ze aj na NMM budu stat, je to dost chaoticke.

Pre starsich ludi to je este komplikovanejsie, pridu na NMM, precitaju si ze 6 a 9 tam nestoji (ak tam dovidia), pojdu pesi na tu zastavku a zistia ze na Magistrat nejde, tak opat musia ist pesi a hladat nejaku novu trasu, v tychto horucavach.

Az teraz som zistil ze 9 a 6 idu na Magistrat, treba prestupit, ale tiez tusim nebol ziadny oznam na zastavke, starsi ludia si trasu na internete tiez nenajdu, mohol by byt vo folii oznam aj s informaciou o prestupe, stacila by jedina veta, ze od zastavky A premavaju dalej linky 6 a 9 po povodnej trase.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.