Neviete, ci budu zastavky na znamenie Polov a Ludvikov Dvor? Ak ANO, dufam, ze iba u tych spojov oznacenych Z.
A k nastupu prednymi dverami:
Vystupujuci cestujuci pouziju na vystup stredne alebo zadne dvere - vodic ich uvolni k otvoreniu po ukonceni nastupu prednymi dverami.
To ale bude radost, to este bude treba cakat nato, aby som mohol vystupit...
A k nastupu prednymi dverami:
Vystupujuci cestujuci pouziju na vystup stredne alebo zadne dvere - vodic ich uvolni k otvoreniu po ukonceni nastupu prednymi dverami.
To ale bude radost, to este bude treba cakat nato, aby som mohol vystupit...
Isidor
Otázka:
Prečo sú niektoré mestské časti (napr.Ťahanovce) preferované viac, ako iné (Furča, KVP)?
?
http://www.dpmk.sk/content/view/100/124/
toto je zaujímavé
"spojenie KVP – Furča"
V opačnom smere budú na cestovných poriadkoch trolejbusov vyznačené spoje, z ktorých bude na Mieri zabezpečený rýchly prestup na linku 18. ?