Reakcia na: hmozdinka #75842:
Od leta neurobiť na niektorom úseku takmer nič a teraz sa vyhovárať na to, že pri teplote pod -5° C sa nedajú použiť niektoré technologické postupy je amaterizmus najhrubšieho zrna.
ciste kocurkovo.. toto vsetko vramci celeho IKD a casti MEU ked sa stihne do konca jula, ta ja zjem obe papuce ? http://www.tvnoviny.sk/domace/1785696_dostat-sa-do-centra-kosic-je-hotove-peklo.-mesto-rekonstruuje-trate
Peter55
"článok 8
Veci, ktorých preprava je vylúčená
c) nabité strelné zbrane; toto ustanovenie sa nevzťahuje na strelné zbrane príslušníkov ozbrojených síl a bezpečnostných zborov, pre prepravu ktorých platia osobitné predpisy;"
Takže ak nie je nabitá neni problem.