Reakcia na: Davidoshmhd #75802:
No to ja neviem, ja informácie z DP nemám žiadne - ale ak niekto získal nejaku kvalifikaciu aj na niečo iné (teda AD v tomto prípade) - neznamená to že "stratil" kvalifikáciu na to čo už mal, nie? (teda "zabudol" na TD) .. aspoň v normálnych firmách to tak býva, že človek len získa rozšírením kvalifikácie,, tak neviem ako je to v tomto prípade čo píšeš..
cybernetic
co sa tyka kvalifikacie,kazdy pracovnik TD ma odbornu kvalifikaciu platnu /vylukou mu kvalifikacia nezanika/
takze docasne preradeni pracovnici,by mohli okamzite vykonavat udrzbu a ine ukony spojene s prevazdkou TD /tak, ako v obvyklom rezime/