Reakcia na: TA #60337:
Ak donútiš barčianskych duochodcov prestupovať (navyše na hnusnú električku so schodmi), máš môj obdiv ! A do podhradovej tiež neslobodno babrať (za posledných 10 rokov okrem zrušenia L51 a zmeny typov vozidiel na linkách takmer žiadna zmena)
TA
Čo sa týka Podhradovej, tak by sa zrušilo ukončenie každého 2. spoja L 16 na Staničnom námestí cez pracovné dni a problém by bol vyriešený.