Reakcia na: Dispecer #60335:
keby sa zrušila úplne, takmer nikto by o nič neprišiel. Jediné dôležité, čo spája, sú nemocnice, inak len konkuruje L 7. Severne od novej nemocnice je to zbytočná linka, vozí len vzduch, južne od novej nemocnice takmer tiež. Pre vnútornú Barcu by stačil 1 napájač, ktorý by končil priamo na električkovej zastávke VSS, križovatka. Tým by sa ušetrili vozokm a zároveň by obyvatelia vnútornej časti Barce mali, síce s prestupom, ale oveľa častejšie spojenie s centrom. Pre Šebastovce by mohol slúžiť napájač od Sochy Jána Pavla II., prípadne by sa potiahol barčiansky napájač až do Šebastoviec.Čo sa týka Podhradovej, tak by sa zrušilo ukončenie každého 2. spoja L 16 na Staničnom námestí cez pracovné dni a problém by bol vyriešený.
Peter55