Reakcia na: erikson #55126:
tým by si spustil lavínu sťažností - ak by chodila linka na ŤHC, obyvatelia KVP by sa sťažovali, ak by chodila na KVP, obyvatelia ŤHC by sa sťažovali. Takto nemá kto komu závidieť priame spojenie (mimo špičky).
Peter55
Tyh KM zo špičky by sa dalo ušetriť aj inde nie len na L18, lebo niektore useky su prehustene.