Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Podnikajú sa aj nejaké kroky k zabráneniu šírenia žltačky vo vozidlách MHD?? Dezinfekcia a pod. Či stále je to na rovnakej úrovni, že 1 vedro s Purom na 3 vozidlá a jedna účinná handrička na všetko, čo sa dá utrieť od madiel, označovače a palubný počítač??? 😃
Reakcia na: Peter55 #54285:
nikto nech nič nekupuje.... sami nech si kúpia
Rovno im kupte jednosmerne listky do auschwitzu. ?
Reakcia na: Alco #54283:
Kašľať na plameňomet, napalm rulez! ?
Rýchla a celoplošná liečba plameňometmi by tento problém účinne vyriešila...
Reakcia na: AutobusovyManik #54280:
Hrozba žltačky je tu stále už roky. Preto si umývam ruky keď docestujem. Píšu o tom akoby to bola novinka a senzácia ? Keď tam už neviem koľko rokov vyviera upchatá kanalizácia a tečie si po ulici ako potôčik, je jasné, že je centrum u cigánov.
Reakcia na: AutobusovyManik #54280:
Pochopitelne. Vsetky vozidla su potencialnym zdrojom resp. "prenasacom" mnohych ochoreni, nielen zltacky.
http://korzar.sme.sk/c/5390464/zltacka-z-lunika-ix-ohrozuje-uz-aj-okolie.html

Ako to je vo vozidlách MHD? Cestujú aj iným spojom ako je linka 11, obávam sa o zdravie seba ale aj ďalších cestujúcich. ?
Reakcia na: Ivan3 #54277:
Vozidiel je 8: 517, 521, 509, 512, 534, 531, 530 a 528. Pričom 528 je "najnovšia".
Reakcia na: Ivan3 #54277:
Máme ich už 8 ?
Tak jak to vypadá s KT8D5RN koukal jsem na evidenční stav a je tam poslední rekonstrukce na tento typ z roku 2006 a je rok 2010. Chtělo by to nakonec všechny udělat. 6 je přeci málo.
Reakcia na: solac3903 #54260:
Vodic je povinny dodrzovat PP.
Reakcia na: S499.1023 #54273:
Nadprirodzeny ?
Reakcia na: TA #54264:
V kazdom pripade by mal vodic poznat prepravny poriadok. A pokial je to nevyhnutne a on uzna, ze to urobit musi, tak je dobre uplatnit svoje pravo a zasiahnut. Ved predsa dany neprisposobivi cestujuci sedia vo vozidle, ktoremu velim ja ako vodic a pre pohodlie ostatnych cestujucich ako aj pre ochranu majetku DPMK (vozidla) si zvazim, ci zasiahnem. Ale ked tu funguje trubkovy rezim (vodic typu mam to v trubke, nie je to moj bus atd), tak potom to tak aj dopadne 🙂 .. Myslim, ze jasejo dobre napisal o internom predpise nevychadzat z kabiny vodica, pocul som o tom aj ja. No zamumlat do vysielacky sa da stale. Ale ked volany JCX odkaze, ze sa ma pokracovat v jazde, potom pohodlie ostatnych cestujucich ide z kopca a ludi z mhd ubuda...
Reakcia na: starec 20 #54269:
Košickí Cigáni majú nejaký prirodzený zápach? Ja čo som mával nejakých kolegov Cigánov z tej pracovitej odnože, tak tí vždy bývali vydrhnutí a vyvoňaní eňo-ňuňo.
Reakcia na: Tambus4501 #54271:
Aj na tých mám meter. Na všetkých čo porušujú prepravný poriadok nevhodným správaním, popíjaním, ničením vozidla a ďalšími vecami. ?
Reakcia na: AutobusovyManik #54270:
A mladých podnapitých čo robia bordel vo vozidle a porušujú prepravný poriadok hlučným správaním necháš ísť ďalej? Používaj jeden meter nie dva.Lebo podľa Teba asi podnapití nepijú ? ?
Reakcia na: starec 20 #54269:
Mňa by nezaujímalo či majú nemajú, aj keby mali tak by už nemali. Smrdia, fetujú, chlastajú, sú cestujúcim na ťarchu, vyhodil by som. Zavolal by som ľudí proti rasizmu, celú službu by sedeli vzadu vo voze a či by im bolo príjemne čuchať ten smrad čo ich prenasleduje, poprípade fet. A to už nehovorím o špine, chorobách alebo nejakých parazitoch. A naše "krásne" Slovensko toto chová a stavia im domy, prispieva im finančne a pod. Fuj, hanbím sa, že bývam v takej republike.
aj mne sa stala takato situacia s neprisposobivymi cestujucimi. je len na vas ako vyhodnotite dannu situaciu a kazdy pripad je specificky, niekedy treba urychlene volat policiu, inokedy JCX 1, niekedy staci dohovor, ale vzdy v prvom rade treba dbat o vlastnu bezpecnost. napr. na zst nestupili vo vecernych hodinach dvaja romovia cez predne dvere a zakupili si cestovne listky v doplnlovom predaji. postupne pristupovali ostatni cestujuci - mladsej vekovej kategorie v mierne podnapilom stave. pocas jazdy zacali padat slova fuj degesi, smradlavi psy atd.. potom ku mne pristupila mlada teanedzerka adozadovala sa aby som romov vyhodil, lebo smrdia a tym obtazuju ostatnich cestujucich. reagoval som ze maju zakupene listky nie su podnapiti ani znecisteni ci vulgarni ze budu musiet vydrzat lebo sa jedna o prirodzeny zapach romov. nato sa zacala vyhrazat ze som povinny, ze musim, ze sa bude stazovat.. vylucili by ste ich z prepravy ... a co rasova neznasanlivost...... ?
Reakcia na: TA #54264:
PP je záväzný aj pre dopravcu aj pre cestujúceho.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.