Reakcia na: Nikoliatko #47036:
lenže pozri aké sú meškania v špičke v smere na Lingov.Keby si sa šla niekedy povoziť s niekym na 17ka ta by ťa asi yeblo.Mne stačilo keď som na tej linke bol 2-3krát cez PD a stačilo mi.To že služby na tej linke nemajú ani poriadne prestávky,to už rozoberať nebudem.Taká linka,že ďakujem pekne. ?
PTI
Všetky svetelné signalizácie v meste Košice boli postavené na základe požiadaviek - magistrát, SKK, polícia - boli na ne spracované a odsúhlasené projekty, boli zrealizované, skolaudované a uvedené do prevádzky. Ďalšie je čiste vecou údržby, a pokiaľ viem, tak cca o 98% semafórov v meste sa na základe zmluvy s mestom Košice stará firma Matyáš CSS. Tá má na starosti aj časy zapínania, funkčnosť dopytových tlačítok, fungujúcu dynamiku či koordináciu. Takže sťažnosti prosím adresovať niekde inde.
A na margo kopcov - Košice nie sú jediné kopcovité mesto na svete, a všade nájdete semafóry aj na prudších stúpaniach, ako v Košiciach na tr. KVP či L.Svobodu.