Reakcia na: eMareq #46950:
Samozrejme. Ja sa bavím stále v rovine predloženého návrhu LV a limitov vozkm. To, že niekto z pozície moci navrhne takú donebavolajúcu debilinu ako presmerovanie L4 do trasy Barca - Amfiteáter (strata spojenia Južná trieda - ŽST, nekonečný súbeh s L7, strata možnosti robiť medzi NO a Starou radnicou pravidelný interval) a že mu to niekto schváli, ani nemôžem komentovať, lebo by to jednak ani slušné nebolo a aj tak by mi to v príspevku asi nezobrazilo.Môj názor: Ak teda máme kilometrov na rozdávanie (čo zjavne máme), tak navrhujem celodennú celotýždennú L3 s intervalmi ako na L7 + samozrejme preklad 3/7 a k tomu nesystémovú L4 Barca - Amfiteáter v celodennom celotýždennom intervale 30 min.
Vladimír
Návrh L13, 22 a 30 si ešte budem premieľať v hlave, na prvý pohľad celkom zaujímavé. Prečo sa L25 nenavrhuje meniť bude zrejme ten dôvod, že cieľom zmien od 1.7. nebolo za každú cenu rozorať súčasné LV. Tých zmien tu už bolo predsa len strašne veľa. Myslím, že dnešné "eLky" či 13-tka volali po prehodnotení oveľa viac ako L25.