teda sranda je na vyhybke ,ked trolejbus ide rovno a troleje odbocuju... ja som to zazil asi ,,len,, 3-krat [pri tESCU, pri kvp- Most a pri ML. baste- tam blokoval premavku asi 5 minut]
Skutočne, stav je neúnosný. Pred priecestím čakajú v dvoch pruhoch kolóny bežne aj 6-8 minút aj viac. V praxi to znamená, že neprejazdné v určitých smeroch sú aj križovatky vzdialenejšie od priecestia, pretože všetko sa upcháva.
eMareq
1. den 512, 517, 521Z
2. den 517, 521, 512Z
3. den 521, 512, 517Z
4. den vid 1. den
Z - zaloha