Reakcia na: BM #4496:
Hej, po rovine 60, pred výhybkou skok na brzdy na 15, potom prudký nášľap na jazdu, aby zase bolo 60. A tento štýl jazdy ja nemám rád.
S Dopravákom sme dnes mali šťastie na samé excelentné výkony, na niektoré z nich ani tento prívlastok nestačí. Keď sme jedného trombelusáka chválili za štýl jazdy, povedal nám, že "jazdí tak, ako mu to umožňuje trolejové vedenie". V praxi to znamenalo po rovine 65 km/h, po výhybkách 40 km/h, do zákrut s jazdou a pod. Paráda!
Vladimír
Re #4492 balky: Žiadame modré gumy o čo najrýchlejšie jednanie v tejto veci